درباره ما

تجارب جهانی نشان می‌دهد با گسترش روز افزون تنوع در خدمات درمانی ارائه شده به بیماران، تجمیع تمامی خدمات در قالب بیمه خدمات درمانی دولتی از نظر عملکردی و اقتصادی غیر ممکن است و هیچ مؤسسـه‌ای بـا دریافـت حـق سرانه ثابت، قادر به ارائه همه آن خدمات نیست.

در کشور ما نیز با عنایت به روند رو به رشد هزینه‌های تشخیصی و پزشکی، استفاده از فناوری‌های پزشکی به روزتر و گران‌تر، و ابداع روش‌های جدید درمانی پوشش کامل هزینه‌های درمانی در قالب بیمه‌های پایه، دولتی و حتی تکمیلی در عمل امکان پذیر نیست.

درنتیجه با پیشرفت این روند، روزانه تعداد بیشتری از افراد جامعه در استفاده از خدمات درمانی مناسب محروم خواهند شد،    از این‌رو در بسیاری از کشـورهای جهان بـرای تحت پوشش قرار‌دادن برخـی خـدمات درمانی، از بیمه‌های مکمل اسـتفاده می‌شود.

در کشور ما نیز قریب به 80 درصد از افراد جامعه توان پرداخت هزینه های درمانی مانند دندانپزشکی، زیبایی و … را نداشته و به دلیل عدم آگاهی از اهمیت این بخش مهم از زندگی هر فرد و عدم فرهنگ سازی بیمه ای مناسب و کامل در کشور،   بنیان سلامت ایرانیان عزم خو را بر آن نموده که با ارائه این مشاوره ها و اطلاع رسانی ها، خدمات درمانی و آموزشهای مناسب از طرق مختلف گامی مؤثر در این راستا برداشته باشد.

بنیان سلامت ایرانیان به شماره ثبت 28661 با سابقه ای درخشان در حدود یک دهه است که در این راستا شروع به فعالیت نموده است.

لذا این مجموعه با همکاری پزشکان و متخصصین نام آشنا، با تجربه و متعهد، بستر مناسب و بی نظیری جهت بهره مندی از بهترین خدمات درمانی، دندانپزشکی و زیبایی را با پشتیبانی ” واقعی این خدمات توسط مراکز طرف قرارداد خود و با کمترین سهم پرداختی هزینه های مربوطه را فراهم نموده است.

از این رو سیاست و ایدئولوژی اصلی بنیان سلامت ایرانیان همواره جلوگیری از اغراق، شعارهای تبلیغاتی ظاهر فریب، اعلام  تعرفه های آزاد غیر واقعی و در نهایت، جلب رضایتمندی صد در صدی مشترکین محترم خود می باشد، که این امر خود گواه بر پایداری در این مسیر و همراهی مشتریان بزرگ خود اعم از ادارات، سازمانها، نهادها، ارگانها، یگانها، موسسات، شرکتها، شهرکهای صنعتی، اتاق اصناف، اتحادیه ها، انجمن ها، تجمع ها، مهدکودکها، مدارس، واحدهای صنفی، کارگاه ها و عموم مردم عزیز کشورمان ایران و … می باشد.

امید است تا با همراهی مسئولین محترم ارگان ها و سازمان ها، شرکت های دولتی و خصوصی، اتحادیه ها، انجمن ها، پزشکان زحمتکش در مراکز درمانی، کارمندان و پرسنل ایشان و همچنین مشترکین عزیز، گامی بلند در راستای حل مشکلات درمانی، سلامتی و بهداشت فردی و جمعی در جامعه مان برداشته باشیم. ان شاءالله